Tuesday, October 20, 2015

Sonsuzmuş Gibi Görünen Bir Sessizlik Vardı, Geçmişte Kaldı!Utanç perdesi inmiş bir suratla yazıyorum sizlere bu yazıyı. Tam tamına altı aylık bir süreç boyunca yokmuşum... Aslına bakarsanız, şimdi bu bana oldukça komik geliyor. Sanki dün daha bu sayfaya yazı yazıyormuşum gibi. Ama aslında tam altı aydır, bir kitap ya da filmle (ya da herhangi bir şeyle) ilgili bir yazı çıkarmamışım. Hatta, Goodreads kullanmayı bırakmışım. Ama merak ettiyseniz falan, hala yaşıyorum...evet...

Asıl konuya dönersek, bu altı ay benim için kitaplardan, filmlerden uzak geçmedi. Hatta geçseydi ve elimde buraya koyacak bir malzeme olmasaydı işim muhtemelen daha kolay olurdu; ama ne yazık ki/iyi ki elimde tonlarca anlatacak şey var, yüzlerce dedikodu var, çekiştireceğim birçok kitap, söveceğim çokça karakter var.

Tabii bunların hepsinin buraya aktarılması için büyük bir uğraş ve bolca zaman gerektiğinden ve de benim şu an vaktim dar olduğundan bunu nasıl gerçekleştireceğim pek bir fikrim yok; ama ben her zamanki gibi bir yolunu bulurum herhalde.

Yokluğumda okuduğum kitapların bir kısmı okulla ilgili genellikle günümüz kimselerinin ilgilenmeyeceği tarzda olduğundan bunları eleyip, belli başlıklar altında okuduklarımı ve izlediklerimi toparlayabilirim. Ya da, içinden beğendiklerimi size bir "Tavsiye Edilenler" etiketiyle sunabilirim. Bunlar şu an karar aşamasında olan şeyler, ancak kesin bir şey var ki; o da parmaklarım klavyeyi çok özlemiş!

7 comments:

 1. Yeniden hoşgeldin güzel insan :)

  ReplyDelete
 2. Kıbrıs tatilinizde nereleri görmeniz gerekiyor, Kıbrıs’ta gezilecek yerler nereler, en meşhur bölgeler nerede diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kıbrıs gezilecek yerler rotanızı bizimle birlikte oluşturabilirsiniz.
  http://www.otelkibris.com.tr/gezilecek-yerler/ #otel #kıbrısotel #tatil

  ReplyDelete
 3. Salon tipi klimalar özellikle güçlü fan sistemleri sayesinde mekanlarda homojen hava dağılımını sağlama özellikleri ile bilinir. Standart olarak ek ısıtıcı takviyelidirler.
  Daha Fazla Bilgi İçin Sitemizi Ziyaret Ediniz.
  http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/salon-tipi-klima/
  #Salontipiklima #salontipiklimafiyatları #mitsubishisalontipiklima

  ReplyDelete
 4. Kapalı alanlarda en uygun klima modellerinden biri olarak bilinen yer tipi klimalar, değişen kapasiteleri ile her mekan için özel olarak kullanılmaktadır.
  Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.
  http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/yer-tipi-klima/
  #yertipiklima #yertipiklimafiyatları #mitsubishiyertipiklima

  ReplyDelete
 5. Mitsubishi’den İklimsa güvencesinde, 24225 Btu/h soğutma ve 27296 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı SRK 71 ZM-S Mitsubishi klima iç ünite.Multi klima iç üniteler hakkında detaylı bilgi almak ve kullanım alanlarını öğrenmek için tıklayın.
  http://www.mitsubishiklima.com.tr/klimalar/multi-klima-ic-unite/mitsubishi-srk-71-zm-s-klima/
  #mitsubishiklima #mitsubishi #klima

  ReplyDelete
 6. Klima Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor.
  http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
  #klima #klimaservis #klimabakım

  ReplyDelete
 7. Kitap bloğuma sizi de beklerim :) elifinkutuphanesi.blogspot.com.tr

  ReplyDelete